Angela Martini, shtatzënë?

By

Një fotografi e postuar nga Angela Martini me një përshkrim ambigutiv krijoi dyshime mbi të reja nga modelja.

Teksa shijon Turqinë me qenin, Angela shprehet: ‘Me dy bebat e mia’.

Kaq mjaftoi që ndjekësit të aludojnë mbi një shtatzëni të mundshme tashmë pas marteses por jo, një gjë e tillë ende s’ka ndodhur.

Ka qenë vetë bukuroshja shkodrane që ka sqaruar se termi i referohet qenit dhe Dragos, bashkëshortit i cili ka shkrepur fotografinë.

Për një fëmijë duket të ketë ende kohë./Prive.al

With babies ❤️

A post shared by Angela Martini ? (@angela_martini) on

Artikuj të ngjashëm