Tha se po tërhiqej nga muzika, artisti i Threedots e vazhdon aty ku e ka nisur

By

Para pak muajsh, artisti i njohur tha se po tërhiqej nga muzika madje ai hoqi të gjitha postimet nga llogaria e tij në Instagram.

Megjithatë, nuk paska qenë ashtu.

DJ i njohur i Threedots, Vik Kraja tha se do ta vazhdojë aty ku edhe e ka nisur.

Përmes një postimi të bërë së fundmi në Instagram, Kraja paralajmëroi edhe diçka të re që do të vijë më 31 tetor veçse nuk zbuloi më tepër.

“Muziken se kam len asnjhere dhe sdua ta lej asnjehere. Thjesht do ta zbatoj si diten e pare kur vendosa te behesha DJ. Shifemi me 31 tetor, se ku, ate pun e di imshoqe”, ka shkruar ai.

Mbeten edhe pak javë për ta kuptuar se për çfarë e kishte fjalën Viki./Prive.al

Artikuj të ngjashëm