Enca i përgjigjet S4MM-it pasi reperi e thumboi (FOTO)

By

Enca i është përgjigjur në një mënyrë indirekte S4MM-it, i cili e thumboi atë dje me anë të një postimi në instastory.

Ai tha se ka dëgjuar që Enca është e mirë në photoshop dhe se do që ajo t’ia bëjë fotografinë e coverit të albumit.

Pas kësaj, këngëtarja bëri një postimi në instastory që thoshte “Të hash bukë nga fama e Encës”.

Ajo mbi imazh shkroi “Bon apetit” që në shqip i bie të bëftë mirë.

Enca rallë herë ka reaguar edhe pse u bë shpesh pre e shumë akuzave për photoshop./Prive.al

Artikuj të ngjashëm