Learta nisë pushimet me familjen

By

Fundin e Gushtit për pushime e ka rezervuar edhe familja Salihu.

View this post on Instagram

A post shared by Kushtrim Salihu (@kushtrimsalihu)

Learta, Kushtrimi, Matini dhe Matina po pushojnë për herë të parë si familje katër anëtarëshe.

Ata kanë zgjedhur një prej resorteve në bregdetin turk për të mbushur bateritë.

Me të mbërritur dje gjatë ditës, fotografitë kanë qenë të shumta nga ana e Leartës që ka ndarë me ndjekësit kujtime të bukura nga këto pushime në Turqi.

Pushime të këndshme!/Prive.al

No description available.

Artikuj të ngjashëm