EKSKLUZIVE: Ja ambienti mahnitës i dasmës së Sinanit e Andrrës

By

Siç edhe normalisht pritej, ambienti i dasmës së Andrra Destanit e Sinan Hoxhës është mahnitës.

Ceremonia që po mbahet në Tiranë ka ambiente të ndara në hapësirë të hapur për kokteje dhe salla e dasmës. Nga ajo çfarë shihet në fotot e siguruara nga Prive, dasma është ndoshta më luksozja e zhvilluar ndonjëherë në estradën shqiptare.

Dekori i ceremonisë që po zhvillohet në Tiranë përbëhet nga kristale të klasit të parë kurse në dysheme janë stampuar inicialet e çiftit.

Më poshtë fotot nga ambienti i hapur dhe salla e dasmës. /Prive.al/

1440698163478

1440698280816

1440699433623

1440700230509

Artikuj të ngjashëm