Kumrije Mustafa dhe Besim Krasniqi sjellin klipin e ri

By

Kumrije Mustafa dhe Besim Krasniqi kanë publikuar projektin e tyre të rradhës.

Kënga ‘Ëndrra e gruas’ është kompozuar dhe shkruar nga Kreshnik Avdiu, kurse aranzhmani është bërë tek studio Nexhi.

Ky krijim muzikor flet për raportin mes gruas dhe burrit të reflektuar në jetën e përditshme duke vënë në pah disa nga karakteristikat tona si popull në këto raporte.

‘Ëndrra e gruas’ që në momentet e para nga publikimi ka marrë kritika pozitive nga fansat.

Ndryshe, projektet e tilla të përbashkëta të çiftit edhe në karrierë, do vazhdojnë edhe më tutje. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm