Teuta Selimi nuk i shkoi në videoklip: MC Beka ka diçka për të thënë

By

Në fund të muajit janar, Mc Beka publikoi këngën me titull “Shoqe shoqe” në bashkëpunim me Teuta Selimin.

Por, në videoklip nuk shihet këngëtarja me të cilën artisti u bë bashkë për këtë projekt.

I ftuar në Prive, artisti nuk nguroi të fliste rreth kësaj teme, por në të kundërt e elaboroi dhe tregoi qëndrimin e tij.

Këtë dhe shumë të tjera zbulojini në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm