Getinjo publikon këngën e re (VIDEO)

By

Është publikuar kënga e re e Getinjos.

Projekti me titull “Uh” është i shoqëruar me videoklip i cili tashmë është në youtube dhe mund ta shihni të plotë.

Nëse nuk e dini, para pak ditësh Getinjo është bërë axhë pasi vëllai i tij Mozzik, mirëpriti në jetë një vajzë e cila quhet Hana./Prive.al

Artikuj të ngjashëm