Klipi i ri i Bleonës u xhirua në një nga lagjet më lukzose të Los Angeles

By

Haters’ është kënga e re e Bleona Qeretit që do të publikohet me datën 1 mars. Audio e saj veçse është lansuar në shtator të 2019, por klipi vjen tani pas disa ndryshimeve.

Në versionin me videoklip kënga do të jetë në duet dhe Bleona është bërë bashkë me Bes Kallakun, për këtë duet.

Po ashtu, klipi i saj vendoset në njërën nga lagjet më luksoze në Los Angeles, e quajtur Bel Air.

Bel-Air ndodhet në ultësirat e gjelbërta të Maleve të Santa Monikës. Dy porta hyrëse në Bulevardin e Diellit çojnë në rrugë dredha-dredha të veshura me pallate luksoze në prona të mëdha. Të njohura me të famshëm dhe elitë të industrisë argëtuese, lagja është shtëpia e monumentit Hotel Bel-Air, një strehë luksoze dhe klubi ekskluziv i vendit Bel-Air.

Ndiqni të plotë videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm