Teuta dhe Tara gatuajnë llokuma së bashku

By

Teuta Krasniqi duket se ka gjetur mënyrën më të mirë për të kaluar pasditen e së premtes.

Ajo bashkë me vajzën, Tarën të veshura me përparëse me emrat e tyre, kanë ndarë kohë për kuzhinë duke përgatitur llokuma .

Nga çfarë shihet në foton e postuar në Instagram kjo punë ka rezultuar të jetë tejet argëtuese.

Ndryshe, Teuta në vazhdën e impenjimit profesional kohëve të fundit po merret edhe me kursin iStar që si target ka talentët e rinjë në moshë të sferave të ndryshme të artit. /Prive.al/

View this post on Instagram

Koha per llokuma ❤️❤️ Tara & Mami

A post shared by Teuta Krasniqi (@teutakrasniqi) on

Artikuj të ngjashëm