Ku mbeti Mimoza e Big Brother 2 ?!

By

Falë pjesëmarrjes në Big Brother Albania 2 njihet nga të gjithë.

Bukuroshja nga Gjakova, Mimoza spikati përpos bukurisë edhe për maturinë gjatë qëndrimit në këtë reality-show.

Por nga momenti kur përfundoi kjo aventurë për Mimozën si gjysmëfinaliste dëgjuam pak për të.

Ajo vendosi të mos jetë edhe aq aktive në ballina të revistave dhe paraqitje televizive duke dashur që të vazhdojë jetën larg të qenurit nën llupën e medias.

E kontaktuar nga Prive, Mimoza deklaroi se tash e një kohë është rikthyer në Gjakovë ku ka hapur një sallon të bukurisë.

Megjithëse mund të ketë kaluar kohë nga kur e mbajmë mend si 19 vjeçare, ajo mbetet po e njejta bukuroshe. /Prive.al/

Screenshot_2015-10-23-17-36-54

Artikuj të ngjashëm