Tenori Ramë Lahaj do patjetër gruan shqiptare, zbulon edhe arsyen pse! (VIDEO)

By

Gjatë një viti ai mund të ndodhet në kontinente të ndryshme të botës dhe takohet me njerëz nga shumë nacionalitete.

Dhe pavarësisht shansit për tu njohur me plot vajza që u përkasin kombësive të ndryshme, tenori i njohur Ramë Lahaj dëshiron që për grua ta ketë një shqiptare.

E arsyeja e tij për këtë është mjaft valide. Në një intervistë për Prive, ai thotë se e dëshiron një martesë me një grua shqiptare për shkak se “kur të bëhet nervoz, ka qejf ta shajë shqip”.

Por po ashtu, ajo duhet t’ia njohë “nervin e shqiptarit”, shtoi ai me shaka. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm