KUJT I’A KOPJOI FUSTANIN ALBANA OSMANI!

By

Prezantuesja Albana Osmani ka publikuar disa foto nga ‘AmiEvent’ ku ishte e pranishme mbrëmë.

Një fustan që e nxori shumë joshëse prezantuesen nuk origjinal.

Pavarësisht se falenderoi stilisten për këtë fustan atë për herë të parë e veshi  modelja dhe aktorja braziliane Alessandra Ambrozio.

Kujt po i rri më mirë, brazilianes apo shqiptares./Prive.al

albana osmani

Artikuj të ngjashëm