Lumbardhi i premton Kaderit unazën

By

Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Lumbardhi, derisa ishte në oborrin e shtëpisë bashkë me disa banorë dhe të dashurën e tij Kader, e ka urdhëruar këtë të fundit në formë të shakasë që t’ia sjellë cigaret nga brenda.

“Çu grue shko bimi cigaret”, i ka thënë Lumi asaj, derisa një replikë po me shaka, nuk mungoi as nga Kader.

“S’më ki hala gru, unazën nuk e kam në gisht”, i është përgjigjur Kader, derisa Lumi ka shtuar “mos u tut oj nuse, se diamantin atje në Afrikë do ta nxjerr me kazmë”.

Kuptoni më shumë detaje nga kjo bisedë duke ndjekur videon në linkun e mëposhtëm.

Artikuj të ngjashëm