Madonna braktis të dashurin 28 vjeçar?

By

Mbretëresha e popit Madonna është ndarë nga i dashuri i saj lodër Ahlamalik Williams pas tre vitesh së bashku.

Superylli, 63 vjeç, u ka thënë miqve se është sërish beqare pasi vendosi se gjërat nuk po funksiononin me balerinin amerikan, 28 vjeç.

Ajo është ndarë nga i dashuri i saj Ahlamalik Williams pas tre vitesh së bashku, shkruan The Sun.

Çifti – të cilët kanë një diferencë moshe 35-vjeçare – filluan të takoheshin në vitin 2019 dhe Madonna ndante rregullisht fotot e tij në mediat sociale.

Por ata nuk janë parë më së bashku që nga janari dhe miqtë thonë se kanë vendosur miqësisht të ndahen.

Një burim tha: “Madonna është futur në një jetë të ngarkuar shoqërore dhe është takuar me miqtë dhe familjen e saj pas ndarjes”.

“Ajo ka një orar të ngjeshur, duke punuar në biografinë e saj të ardhshme, muzikën e re dhe duke u kujdesur për familjen e saj.

Artikuj të ngjashëm