Të hënën në NIN – Dafina Zeqiri (VIDEO)

By

Të hënën, në emisionin Nd’rrimi i Natës me Alaudin Hamitin në Klan Kosova, do të mund të kuptoni shumë gjëra për Dafina Zeqirin.

Këngëtarja flet pa dorëzua për jetën, karrierën, shëndetin mendor dhe shumë gjëra të tjera.

Mos harroni, të hënën duke filluar nga ora 22:00.

Artikuj të ngjashëm