Kjo ishte kënga e parë e Engjëllusha Salihut, realizuar para 18 vitesh (VIDEO)

By

Engjëllusha Salihu është kthyer pas në kohë duke ndarë me ndjekësit e saj në Instagram, një video të realizuar 18 vjet më parë.

Në video mund ta shihni këngëtaren kur ishte fëmijë teksa po këndonte këngën e saj të parë.

Engjëllusha kishte zgjedhur potpuri me këngët hit të asaj kohe dhe ju s’duhet ta humbisni.

Shikojeni videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm