Duket se Leonardo DiCaprio s’ia mbush syrin Bella Hadid për motrën e saj

By

Gigi dhe Bella Hadid janë një nga grupet e motrave që kanë më shumë tërheqje në botën e modelingut, por që kur u bë e ditur se Gigi ishte ndarë nga Zayn Malik dhe se Leonardo DiCaprio kishte lënë të dashurën e tij, sapo kishte mbushur 26 vjeç, ka pasur shumë thashetheme për romancë që kanë lindur rreth modeles dhe aktorit.

Tani Bella ka kërkuar të japë mendimin e saj për çiftin e ri të supozuar. Kjo nuk është hera e parë që Bella del në mbrojtje të motrës së saj, pasi një gjë të tillë e kishte bërë tashmë kur u zbuluan problemet e Gigi-t me Malikun.

Bella Hadid mendon se Gigi është shumë e mirë për Leonardo DiCaprion.

Burime pranë rrethit të miqve të DiCaprios pohuan se aktori ishte shumë i dashuruar me Gigi Hadid dhe se ai kishte ndarë, në më shumë se një rast, dëshirën e tij për t’u bërë baba me të.

Kjo duket se nuk i ka pëlqyer motrës Hadid, pasi mendimin e modeles e ka ndarë një prej miqve të saj të ngushtë.

Burimi më tej ka shpjeguar se Bella nuk do ta pranonte këtë lidhje.

“Bella është shumë e turpëruar nga kjo”, shpjegoi burimi, duke shtuar: “Ajo është e shqetësuar se Gigi do të përfundojë e lënduar dhe e turpëruar”.

Artikuj të ngjashëm