Të gjithë të fiksuar pas veshjeve ‘post-ndarje’ të aktores së njohur

By

Në gusht, shpërtheu lajmi se Katie Holmes ishte ndarë nga aktori Jamie Foxx pasi kishin qenë në lidhje aspak publike për gjashtë vjet.

Image result for katie holmes jamie foxx

Megjithëse marrëdhënia e çiftit ishte jashtëzakonisht private, Holmes po tërheq vëmendje me veshje si asnjëherë më parë. Pavarësisht qoftë qëllimisht, apo jo, Holmes ka vendosur në mënyrë të heshtur një turne të modës, duke shkelur në çdo gjë, nga një kostum monokromatik nga Gabriela Hearst tek një fustan mëndafshi me ngjyrë qelibar.

Më poshtë mund t’i shihni veshjet e saj më të bukura të kohëve të fundit, pasi që paraqitjet e rralla publike si dhe postimi i rrallë në rrjete sociale, bën të pamundur që Holmes të jetë një frymëzim mode.

Celebrity Sightings In New York City - September 28, 2019

Celebrity Sightings In New York City - September 26, 2019American Ballet Theatre 2019 Fall Gala

Burimi: Marieclaire.com

Artikuj të ngjashëm