Ronela Hajati thumbon koleget e saj (FOTO)

By

Këngëtarja Ronela Hajati, ka dell edhe për shakara.

Nganjëherë madje edhe thumbon. Disa ditë më parë në kurriz të djemve shqiptarë që sipas saj janë disi injorantë dhe nuk marrin vesh nga librat e poezitë, ndërsa tani me kolegët e saj.

Duke iu referuar disa artistëve që po rendin pas famës ndërkombëtare, Ronela ka zgjedhur të shkruajë një telegram thumbues në profilin e saj në Instagram, duke i shtuar doza humori.

“Më mbani mirë sa më keni këtu, sepse pastaj do bëhem edhe unë internacionale dhe e famshme dhe do më kërkoni”, ka shkruar Ronela, duke i shtuar një të qeshur. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm