Ngreh e mos këput: Nuse shembull kjo Marina, marrëdhënie të shkëlqyer me vjehrrën

By

Kur imazhet e dasmës së dyshes “GETI-MARINA”, pushtuan rrjetet sociale, një gjë u mësua.

Ajo paska një lidhje fantastike me vjehrrën e saj. Kjo vërehet shumë qartë në vallëzimin e tyre, pasi nuse e vjehërr, po kënaqeshin fort nën tingujt e tupanëve që u sollën për atmosferë në dasmën e tyre tradicionale.

Moderatorja e famshme, tani e ka përkrahjen e vjehrrës në çdo moment, pasi edhe ka nisur ca projekte të reja.

Florije Selimi, e ëma e Getoar Selimit, është shumë aktive në Instagrame  Facebook, dhe përcjellë shpesh lajmet që shkruhen për të e familjen e saj.

Dhe njërin ndër ta, e ka publikuar në Instagram dhe ja ku ia behu Marina me një koment:

“E para nga të gjithë me mbështetjen, lum Marina për vjehrrën që ka”, thuhej në titull, dhe komenti pasues i Marinës, vetëm e konfirmon atë pohim.

“Fiks”, ka shkruar Marina si koment mbi atë lajm. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm