Adelina Ismaili thumbon dikë, përmend tutorët dhe prostitucionin

By

Kohë më parë në një intervistë për Nd’rrimin e Natës në Klan Kosova, pati thënë se estrada kosovare po merret me prostitucion më shumë se me muzikë.

Pas një deklarate kaq të guximshme, ajo po qëndron ende.

Këngëtarja Adelina Ismaili, këtë të mërkurë ka publikuar në Instagram një mesazh, në gjuhën angleze ku thuhet:

“Tutorët e kanë më të vështirë, sepse prostitutat janë bërë më të mençura”, duke thumbuar kështu, personat të cilët ajo mendon se merren me këtë punë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm