Të famshmet që nuk kanë frikë t’i shfaqin fotot e tyre pa grim (FOTO)

By

Të gjithë duken bukur me grim, por ky nuk është një standard bukurie që duhet ndjekur. Të gjithë e dimë se është mjaft e vështirë të ndihesh po aq i sigurt me dhe pa të.

Megjithatë, të famshmet e mëposhtme ishin të guximshme për të na treguar se bukuria natyrale është më e mirë se çdo lloj kozmetike.

Ne kemi bashkuar një listë me 15 të famshëm që na treguan se vetëbesimi është çelësi për t’u dukur mirë.

Julianne Moore

Lisa Kudrow

Dakota Fanning

Keira Knightley

Olivia Wilde

Kat Dennings

James Charles

Hilary Duff

Emma Roberts

Elizabeth Banks

Vanessa Hudgens

Brie Larson

Millie Bobby Brown

Eliza Taylor

Artikuj të ngjashëm