Futbollistët e Maqedonisë zgjedhin në fushë të vallëzojnë me ‘Si Bugatti’ nga Gjiko e Skerdi

By

‘Si Bugatti’ e kënduar nga Gjiko dhe Skerdi ka kapur mbi 25 milionë klikime në youtube për pak muaj.

Kënga u bë hit por viral u bë edhe vallëzimi i Gjikos në videoklipin e realizuar nga Entermedia.

Rrjetet sociale u vërshuan nga video të shumta të realizuara nga fansat e të dy artistëve.

Së fundmi, radhën e patën futbollistët e Maqedonisë të cilët zgjodhën në fushë për ta bërë këtë vallëzim.

Ishte Skerdi ai që bëri një instatory ku shihen tre lojtarë duke kërcyer.

Më poshtë fotografia./Prive.al

Artikuj të ngjashëm