Të dielën publikohet bashkëpunimi i Gencit me Kaltrina Selimin

By

Reperi Genc Prelvukaj përmes llogarisë së tij në instagram ka paralajmëruar projektin e tij të ri “Nuk është njëjtë”.

Kjo këngë është version i përpunuar i produktit muzikor “Kohën me kthy”. Tashmë ky projekt është finalizuar dhe është gati për lançim.

Të dielën në ora 17.00 “Nuk është njëjtë” do të publikohet në YouTube ka paralajmëuar Genci përmes llogarisë së tij në instagram.

E ndërsa para pak dite ka lançuar versionin akustik të këngës ‘I the jo zemrës tënde’.

Artikuj të ngjashëm