Drama vazhdon, Keisi i përgjigjet Stresit duke i kujtuar tradhtinë!

By

Drama Stresi – Keisi vazhdon.

Pasi bukuroshja foli  për dalje në një “date” (takm romantik), reperi u përgjigj duke i uruar çdo të mirë.

Edhe dy fjalë për ofendimet e fundit dhe mbyllet kështu historia

Në një prononcim të mëtejmë për mediat në Shqipëri, Stresi foli për  “shpirtin e shëmtuar”.

Pa humbur kohë, s’ka munguar një përgjigje nga bukuroshja e cila ka kujtuar episodin kur Stresi, edhe pse i martuar me të, u kap në hotel me një tjetër.

Reagimi i plotë më poshtë. /Prive.al

Edhe dy fjalë për ofendimet e fundit dhe mbyllet kështu historia

Artikuj të ngjashëm