S’priti shumë! Pas ndarjes nga Jonida, Romeo në krahët e…

By

Historia me Jonidën është tashmë e harruar.

Prej katër muajsh, aktori Romeo Veshaj është ndarë dhe duket se nuk ka pritur shumë për t’u hedhur në krahët e dashurisë së re.

“Iconstyle” ka zbuluar se Romeo është në lidhje me vajzën e ministrit shqiptar Niko Peleshi.

Kjo është lënë të kuptohet nga frekuentimi i vendeve të përbashkëta dhe disa foto me prapavijë që kanë dashur pikërisht të përçojnë mesazhin e lidhjes nga ana e Aleksia Peleshit.

Fotografitë e mëposhtme janë ilustruesi më i qartë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm