Tayna ndryshon pamje, s’do ta njihni në këtë fotografi

By

Rep-artistja shqiptare tashmë e njohur për publikun, Tayna, ka ndryshuar pamjen e saj dhe vështirë që njihet në një video të cilën e ka postuar në Instagram.

Ajo ka vendosur që të bëhet bjonde për pak, sepse flokët e saj nuk janë të vërteta.

Parukja me ngjyrë të bardhë po i shkon shumë por mbase këtë look ajo ka vendosur ta përdorë për videoklipin e ri sepse vetëm pak pak ditësh, Tayna tregoi se ka nisur punën për këngën e re.

Si mendoni ju, më mirë zeshkane apo bjonde?/Prive.al

Artikuj të ngjashëm