Publikohet edhe një këngë e re nga Aida Doçi (VIDEO)

By

Vetëm dy ditë më parë, këngëtarja Aida Doçi publikoi një këngë të titulluar ‘Nani’.

Akoma po u dëgjuar mirë, artistja vendosi të publikojë një të re e cila quhet ‘Emri yt’.

Këto dy këngë dhe disa të tjera që pritet të publikohen, janë pjesë e albumit të saj të ri i cili pritet të jetë shumë shpejtë gati për publikun.

Më poshtë mund ta dëgjoni baladën e saj më të re./Prive.al

Artikuj të ngjashëm