Tayna gati për “bombën” e verës

By

Vera nuk do ishte verë pa hit nga Tayna.

Një të tillë e ka paralajmëruar përmes rrjeteve sociale menaxheri i saj, Rinor Hykolli.

Kënga do quhet “Bass” dhe siç kupton Prive.al nga burime pranë artistes, do publikohet javën tjetër.

Tayna do e dridhë edhe kësaj here.

 

Artikuj të ngjashëm