Publikohet kënga e re e Unikkatilit dhe Kobrës

By

Sapo është publikuar kënga e re e Kobrës në duet me Unikkatilin e titulluar ‘Ndryshe’.

Kjo këngë që pritet tash e disa kohë nga fansat i paraprin albumit të Kobrës që do publikohet pas disa ditësh.

Ndryshe, kënga pason projektin ‘Për qato’ që nga reperi erdhi gjatë muajve të verës. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm