Ish-banori i ‘Big Brother’ sërish pozitiv

By

I shëruar nga koronavirusi para tre muajsh, Petrit Bylykbashi, ka njoftuar se përsëri ka dalë pozitiv pa testimit që ka bërë sot.

“Mbas 4 ditëve renë të rishfaqjes së simptomave dhe një konsulte/përcjellje të gjendjes disa orëshe maratonike bashkë me Naser Ramadanin vendosëm që unë me u ritestu për Covid19, fatkeqësisht rezultova Pozitiv në SARS-CoV-2 përsëri, virusi mu kthy afersisht 3 muaj mbas shërimit dhe kësaj herë shumë me agresiv, po sulmon aty ku ka dëmtu herën e parë, direkt në mushkëri”, është shprehur ai përmes Facebook, transmeton Klan Kosova.

Artikuj të ngjashëm