Lajm i mirë vjen nga Tayna (FOTO)

By

Me siguri të gjithë po e prisni këngën e re nga Tayna.

Dhe tani është koha…

Rep-artistja shqiptare, njëra prej më të famshmëve për momentin, ka paralajmëruar këngën e re e cila sipas përshkrimit në postimin e fundit, është gati.

Tayna ka folur edhe më herët lidhur me projektet që do të dalin gjatë kësaj vere e për të cilat ka thënë se duhet vëmendje pasi do të jenë mega-hite.

Në një foto të fundit, duke pozuar në studion e Sellmës, artistja shkroi: “Vjen së shpejti”.

Ajo nuk dha detaje të tjera sidoqoftë ky po që është një lajm i mirë për fansat e saj./Prive.al

View this post on Instagram

Conmigo nadie se mete…Coming soon #3N1

A post shared by Tayna (@tayna) on

Artikuj të ngjashëm