Taulant Xhaka zyrtarisht një burrë i martuar!

By

Futbollisti i kombëtares Shqiptare Taulant Xhaka, u fejua në vitin 2018, dhe gjithçka u bë menjëherë publike në rrjetet sociale.

Ai kishte organizuar fejesën larg Kosovës dhe u shfaq në imazhe duke prerë tortën me të dashurën e tij Arbnorën, e cila po dukej shumë bukur në një fustan të kuq, siç edhe është bërë zakon që të vishet vajza që fejohet.

View this post on Instagram

Engaged since 1 year time flies!🎊🥂❤️ #Xhaka#family#love#happy @__arbnoraaaaaa__

A post shared by Taulant Xhaka (@tx.34) on

Futbollisti i mirënjohur shqiptar, Taulant Xhaka dhe partnerja e tij, Arbnora Nuredini janë në pritje të fëmijës së parë.

Në muajt e fundit të shtatzënisë, çifti vendosën edhe të zyrtarizonin lidhjen e tyre me martesë.

Lajmin e bënë të ditur vet çifti në llogaritë e tyre përkatëse në Instagram, duke shkruar, “MR. & MRS. Xhaka”.

View this post on Instagram

♥️ MR. & MRS. XHAKA ♥️

A post shared by Taulant Xhaka (@tx.34) on

 

 

.

 

 

Artikuj të ngjashëm