PËRLOTET MIRIAM CANI: Arsyeja, e jashtëzakonshme!

By

Top Awards ka befasuar fort me një material të dedikuar për Alban Skenderajn, artistin që definivitivisht është formësuar në Top Media, edhe me ndihmën e të madhit Dritan Hoxha.

Në insertin disa minutësh, kolegë të Albanit kanë folur në superlativa për këngëtarin duke e vlerësuar për artin dhe virtytet njerëzore.

Kjo ka bërë që Miriami të shpërthej në lot për personin e zemrës që nga kryetari Erion Veliaj morri cmimin e arritjes. Të emocionuar janë parë edhe kolegë të tjerë të Albanit. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm