Taulant Xhaka po feston ditëlindjen me dhuratën më të bukur

By

Futbollisti Taulant Xhaka po feston sot ditëlindjen. I lindur më 29 mars të vitit 1991, ai po mbush 29 vjet.

Ai hyri në llogarinë e tij në Instagram, duke shkruar se sot për herë të parë po feston ditëlindjen me dhuratën më të bukur ndonjëherë.

Shumë i gëzuar dhe i lumtur, ai cilëson të birin e tij si dhuratën më të bukur.

Në llogarinë e tij në Instagram ai shkruan: “Sot është ditëlindja ime. Zoti dhe gruaja ime më dhanë dhuratën më të bukur dhe je ti djali im. Faleminderit që më ke bërë baba. Ju keni një nënë të bukur dhe fortë, një baba që do t’ju mbrojë përgjithmonë. Unë do të dua ty dhe nënën tënde pa kushte.”/Prive.al

View this post on Instagram

Today is my birthday. God and my wife gave me the most beautiful gift and that was you my son. Thank you for making me your dad. You have a strong beautiful mother, a father who will protect you forever.I love you and your mama unconditionally. @__arbnoraaaaaa__ Heute ist mein Geburtstag. Gott und meine Frau gaben mir das schönste Geschenk und das warst du mein Sohn. Danke, dass du mich zu deinem Vater gemacht hast. Du hast eine starke schöne Mutter, einen Vater, der dich für immer beschützen wird. Ich liebe dich und deine Mutter bedingungslos. Sot është ditëlindja ime. Zoti dhe gruaja ime më dhanë dhuratën më të bukur dhe kjo ishte ti djali im. Faleminderit që më ke bërë babanë tënd. Ju keni një nënë të bukur të bukur, një baba që do t'ju mbrojë përgjithmonë. Unë ju dua dhe nënën tuaj pa kushte.

A post shared by Taulant Xhaka (@tx.34) on

Artikuj të ngjashëm