Tatuazhi i ri i Chris Brown është tejet i pazakontë!

By

Chris Brown sapo ka debutuar me një tattoo të re tejet të pazakontë.

Bëhet fjalë për një tatuazh masiv të një atleteje Air Jordan…në fytyrën e tij!

Këngëtari, 30 vjeçar, prezantoi tatuazhin me anë të një postimi në llogarinë e tij në Instagram, dhe imazhi është tribut për atletet e tij të preferuara.

 Chris Brown has revealed his huge new FACE tattoo of an Air Jordan sneaker

 

 

Artikuj të ngjashëm