Tara e nisi udhëtimin për në Suedi, e ekzaltuar që takoi gjyshërit në aeroport (FOTO)

By

Vogëlushja Tara Muharremi, vajza e këngëtarit Blerim Muharremi dhe aktores Teuta Krasniqi, e nisi udhëtimin për në një vend të bukur skandinav.

Ajo bashkë me Bleron që për një kohë të gjatë ka jetuar në Suedi, ka aderuar në aeroportin e Stokholmit, ku është pritur ngrohtë nga gjyshërit.

Blero ka dokumentuar këtë moment të veçantë me një video në Instastory, ku Tara vrapon e u hidhet në krahë gjyshërve.

Këto do jenë pushime të këndshme baba e bijë, pasi edhe Tara do jetë ca ditë pushim nga shkolla. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm