Edona Llalloshi po vjen me këngë dhe është super ritmike

By

Këngëtarja Edona Llalloshi para pak ditësh ka publikuar baladën e saj më të re “Pa ty”.

Mirëpo përpos kësaj, ajo ka përfunduar edhe një këngë tjetër e cila siç ka thënë Edona për Prive, është shumë ritmike.

Këngëtarja këngën do e lansojë brenda javësh dhe do jetë ndryshe nga kënga e fundit, klipi i së cilës ka një javë që është realizuar.

Artikuj të ngjashëm