Afrona kujton kohën kur qe e vogël: E gjeni dot cila është në këtë fotografi? (FOTO)

By

Modelja shqiptare Afrona Dika, ka kujtuar kohën kur ende ishte një vajzë e vogël përmes një fotografie që ka publikuar në Instagram.

Bukuroshja që tani është e fejuar me këngëtarin Blerim Muharremi, ka bërë publik imazhin ku ka dalë bashkë me shoqërinë e saj në Zvicër, meqë ajo edhe është rritur atje.

Ajo aso kohe, ishte një brune dhe jo një bionde siç është sot, ndërsa po të mos e bënte një shigjetë në fotografi, do e kishim shumë të vështirë ta dinim se cila është ajio. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm