“Shake it” e Gentës dhe Etnon, më e klikuara për 2016-tën deri tani!

By

Erdhi si një bashkëpunim mjaft interesant dhe i pa pritur, por u pëlqye shumë nga publiku duke u shëndrruar kështu në një hit, kjo për faktin që numri i klikimeve arrin shifrën gati në 9 milion.

Është Kida dhe Ermal Fejzullahu me “Mi amore” kënga pasuese sa i përket shikueshmërisë, disa këngë të tjera u publikuan më vonë e disa më herët nga artistë të ndryshëm por asnjëra nuk arriti klikimet e “Shake it”.

Marrë shkas këtë sukses të madh, treshja duhet të mendojnë për një bashkëpunim të radhës, e pse jo të sjellin ndonjë hit të ri ende pa pushuar nga ky i fundit./PRIVE.AL/

c3e5764036348389a4c1e4e4e846c89ef64d12a12094660fd4aacece4f23e279

Artikuj të ngjashëm