Tamam gocë për shtëpi – Xhesika Berberi qenka kuzhiniere fantastike

By

Ajo e ka pasion gatimin dhe këtë sapo e tregoi përmes Instagramit të saj.

Modelja Xhesika Berberi e cila prej kohësh jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, përveç se e bukur qenka e zonja edhe në kuzhinë.

Berberi ka publikuar në Instagramin e saj një video duke e përgatitur drekën dhe po, janë ushqime të shëndetshme që përfshijnë edhe avokadon.

“Pasioni im është gatimi”, ka thënë ajo në këtë postim, dhe sapo e pamë na mori uria edhe neve…

Artikuj të ngjashëm