Elvana zbulon titullin e këngës së re dhe qenka për dashurinë!

By

Në fillim të muajit, këngëtarja Elvana Gjata, bëri rikthimin e saj në Instagram duke shkruar se ka kaluar një periudhë të vështirë në jetë por se do vazhdojë të bëjë atë që di më së miri: MUZIKËN.

View this post on Instagram

#sashumetepasnadasht

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

Gjata madje erdhi në Kosovë dhe mbajti një koncert madhështor për nder të Festës së Pavarësisë së Kosovës. Në Klan Kosova, i organizuar nga Anita Haradinaj, koncerti i Elvana Gjatës, mori shumë vëmendje për shkak se edhe po e shënonte rikthimin e saj faktik në muzikë.

View this post on Instagram

Sculpture @valdrinsahitiofficial

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

Ndërsa siç ka zbuluar Prive javën që lamë pas, Elvana po sjellë një këngë!

Derisa detaje tjera nuk diheshin, është vet këngëtarja ajo që e zbuloi titullin e këngës së saj me një hashtag në Instagram dhe kënga quhet: “Sa shumë të pasna dashtë”. /Prive.al

View this post on Instagram

#sashumetepasnadasht

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

Artikuj të ngjashëm