Talenti i pamohueshëm i Sellmës dhe Kacit bën jehonë edhe në Afrikë!

By

Se talenti i tyre ka kaluar kufij e kontinente, kjo në fakt është dëshmuar qëmoti.

Së fundmi, Kaci dhe Sellma ndanë në rrjete sociale punën e tyre të fundit. Ata kanë bashkëpunuar në rregullimin e një nuse nga Maroku.

Natyrisht, Sellma u kujdes për grimin ndërkaq Kaci për flokët e nuses shumë të vecantë.

“Një eksperiencë e jashtëzakonshme, një përshtypje e mrekullueshme dhe një njohje e veçantë kulture. Përshëndetje nga Maroku”, shkroi Sellma në postimin e saj ku ndarë disa fotografi.

Shihni më postimin e plotë në Instagram. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm