Genta Ismajli duket “Zjarr” në klipin e ri (VIDEO)

By

Premiera e këngës më të re të Genta Ismajlit me titull “Zjarr”, u dha para pak minutash në emisionin Prive.

Këngëtarja e cila ka bashkëpunuar me Irkenc Hykën dhe Mumën, po duket shumë e zjarrtë në klip.

Gjatë një interviste për Prive, Genta bëri me dije se përveç këtij projekti shumë ritëm, do të sjellë edhe disa këngë të reja gjatë këtij viti, për të cilat Genta u zotua se do të pëlqehen nga publiku.

Se çfarë zbuloi tjetër këngëtarja, e kuptoni duke klikuar mbi videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm