Dafina Dauti shpërtheu në lot sërish, çka ndodhi? (VIDEO)

By

Ish-banorja e Big Brother Vip Kosova, Dafina Dauti, ka qarë sërish edhe në Post Big Brother Vip Kosova për rrëfimin që e ka ndarë me publikun për jetën e saj private.

Ajo ka thënë se ajo histori e saj është e vërtetë dhe se ka fakte e dëshmi të plota për të gjitha gjërat që ka folur aty.

Ndiqni videon më poshtë:

Artikuj të ngjashëm