Sulmohet fizikisht Atdheu

By

U duk se mes tyre kishte diçka më shumë se pëlqim, pasi që në takimin e parë Atdheu dhe Sara u puthën në buzë. Puthjet e tyre jashtë dhe brenda studios së “Për’puthen” bënë xhiron e rrjetit.

Por tashmë mes dy konkurrentëve të “Për’puthen”, çdo gjë ka përfunduar. Madje e gjithë ngjarja ka marrë një tjetër rrjedhë. Tashmë duket se ata janë kthyer “armiq” të njëri-tjetrit.

Teksa disa ditë nuk ishte i pranishëm në emision për shkak se ishte i infektuar me Covid, atëherë plasi edhe “bomba”. Gjatë një lidhje të drejtpërdrejtë nga shtëpia, Atdheu tregoi se i kishin ardhur telefonata e mesazhe kërcënimi nga Holanda e Dubai,  nga meshkuj të cilët i thonin t’i qëndronte larg Sarës.

Ndaj, Atdheu e akuzoi Sarën që kishte marrëdhënie jashtë emisionit, duke u shprehur se s’kishte pse t’i merrte aspak këto kërcënime kur s’kishte bërë asgjë kundër saj.

Pas mesazhe kërcënuese/ Sulmohet Atdheu, zbulohet gjendja e tij

Artikuj të ngjashëm