Stresi thotë se hoqi dorë nga Gresa për shkak të Andit

By

Sa i përket Gresës, Stresi e bën publikun konfuz. I thotë se e ka si motër, pastaj i organizon darkë romantike ku i thotë se “e do shumë, se e ka shpirt”.

Më tej nuk duhet harruar edhe njërën nga arsyet pse Stresi ka hyrë në BBVK sipas deklaratës së tij – rikthimi me Keisin, ish-bashkshorten.

Gjithsesi, në një bisedë me Getinjon ai tha se është stepur nga Gresa sepse e sheh që Andi ndjen për të dhe se uron që të dy t’i shoh të lumtur.

Ndiqni më poshtë bisedën e tij me Getinjon. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm