Konfirmohet edhe prezantuesi i Grammy Awards 2023

By

Trevor Noah po rikthehet si prezantues i çmimeve Grammy 2023. Këtu është më e fundit.

Komediani priti ceremonitë për vitet 2021 dhe 2022, me 2023 që shënon vitin e tij të tretë si mikpritës.

Çmimet Grammy 2023 do të zhvillohen të dielën, më 5 shkurt dhe do të transmetohen drejtpërdrejt në CBS dhe do të transmetohen sipas kërkesës në Paramount+ në orën 20:00 nga Crypto.com Arena në Los Angeles.

Trevor Noah u shfaq gjithashtu në kopertinën e botimit të këtij viti të Billboard Grammy Voter Guide. Periudha e pranimit për çmimet e 65-të Grammy është nga 1 tetori 2021 deri më 30 shtator 2022. Të gjitha regjistrimet e pranueshme për çmimet duhet të publikohen brenda këtij afati kohor. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm