Stresi publikon projekt të ri muzikor (VIDEO)

By

Stresi ka publikuar një këngë të re.

Reperi është bërë bashkë me Mrk dhe Anxhelo Kocin për projektin me titull “Two Shots”.

Kënga është e shoqëruar me videoklip të realizuar nga Max Production.

Nëse nuk e dini, Stresi ka premtuar për çdo fillin muaj nga një këngë të re pas daljes së tij nga burgu, pak kohë më parë.

Më poshtë projekti I ri./Prive.al

Artikuj të ngjashëm